KONST / Litografier / Färglitografi 15805047
nr 1580 5047
Färglitografi
Anders Karlsson. Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 40x46cm, yttermått inklusive ram: 49x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:18:24
100 kr
150 kr
200 kr